• THALGO Collagen Facial Elik
  • Masaz Polynesia Eliksirium
  • Thalgo Salon Eliksirium
Rerezerwacje online

Rerezerwacje online

Wybierz zabieg i zarezrwuj wizytę
Polecane Uslugi

Polecane Uslugi

Eliksirium jako jedyny salon w Toruniu świadczy takie usługi
Zespół

Zespół

Kompetencje naszych Specjalistów
Nasz Salon

Nasz Salon

Salon Urody Eliksirium
Kontakt

Kontakt

ul. Małe Garbary 12
87-100 Toruń
+48.603 208 870
Godziny przyjęcia

Godziny przyjęcia

Przejdź do rezerwacji online

Uwaga

Please enter your Disqus subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a Disqus account, register for one here

Salon Urody Eliksirium

"Końcem palca Małgorzata nabrała odrobinę kremu, po czym zaczęła dłonią wcierać sobie krem w policzki i w czoło. Delikatna pionowa zmarszczka u nasady nosa zniknęła bez śladu. Zniknęły także żółtawe cienie na skroniach i ledwie zauważalne kurze łapki przy zewnętrznych kącikach oczu. S kóra na policzkach równomiernie poróżowiała, a czoło stało się białe i jasne . - To mi krem! To mi krem! - Zawołała".
Michał Bułhakow, „Mistrz i Małgorzata”.
Z dumą i wielką radością oddaję nowo powstały salon Eliksirium, mieszczący się na Starym Mieście. To siostrzany salon Feminarium. Niezależnie funkcjonujący. To miejsce jest zupełnie różne od Feminarium, Tu mamy zupełnie inne marki, inna koncepcja, inny wystrój i całkowicie inny zespół. To miejsce które powstało w oparciu o dobrą tradycje PCME i Feminarium.
Salon powstał w odpowiedzi na liczne zapytania klientek o nowe miejsce na starówce, ponieważ wciąż wiele osób bardzo lubi korzystać z przeróżnych usług na mieście. Nasza starówka ma wyjątkowy, magiczny klimat, dlatego starałam się dopasować atmosferę salonu właśnie do naszego wspaniałego Starego Miasta. Dla Was staram się tworzyć coraz wspanialsze, piękniejsze miejsca i skuteczniejsze usługi. Nie mogę zapomnieć napisać o fantastycznej załodze, wyłonionej na skutek bardzo restrykcyjnego procesu rekrutacji.
Eliksirium jest magiczne, jak ten nasz cytat z Mistrza i Małgorzaty, kiedy ona nakłada zaczarowany krem... U nas właśnie tak możecie się poczuć. Jak piękna, zupełnie nowa, odmłodzona Małgorzata. Bo ten salon właśnie taką jest nową, odmłodzoną wersją Femi. Nie śmiem porównywać, co lepsze - bo po prostu się nie da. Proszę, przyjdź sama i oceń, który klimat bardziej do Ciebie pasuje. Oddaję ten salon dla Ciebie, aby Ci służył i sprawiał radość i różnicę za każdym razem, kiedy go odwiedzasz.


GDZIE?


ul. Małe Garbary 12, naprzeciw Hotelu Heban. Parking: do 10 rano nie ma problemu, zaparkujesz prawie przy samym salonie w ulicy Małe Garbary lub w Jęczmiennej. Po godzinie 10 proponujemy zostawić samochód na parkingu Pod Arsenałem, tam zawsze znajdziesz miejsce, a opłaty są zbliżone do parkingów miejskich. Z tego parkingu dojdziesz do nas w niecałe pięć minut.


JAK SIĘ UMÓWIĆ?


Uruchomiłam rezerwację online, gdzie wybierzesz najdogodniejszy dla siebie termin na zabieg i zapiszesz się o każdej porze dnia i nocy, nawet kiedy nikt u nas nie odbiera telefonu i wtedy, kiedy my śpimy. Nie tylko z komputera, ale też ze swojej komórki.
Sprawdź jak działa rezerwacja online, poznaj naszą ofertę i w wygodny sposób zarezerwuj zabieg przez naszą stronę.
Albo tradycyjnie, jeśli wolisz tradycyjnie przez telefon: 603 208 870.
Nie byłaś na otwarciu salonu? Zobacz też krótki film z otwarcia, film znajduje się poniżej tego artykułu.
CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY?
Zapraszamy na wyjątkowe zabiegi IBeauty Firmy Thalgo. To urządzenie, które mamy jako jedyni w Toruniu!!! To przełomowe połącznie technologii (sonoforeza, tripolarna fala radiowa, kawitacja), nauki w służbie zdrowej i pięknej skóry.

Aby być z nami na bieżąco, zapraszamy na nasz Facebook: https://www.facebook.com/eliksirium/
Do zobaczenia w Eliksirium!
Maria Minicz,
WŁAŚCICIELKA, DYPLOMOWANA KOSMETYCZKA

 

  • iBeauty Thalgo

  • Otwarcie Salonu Eliksirium

Salon Urody Eliksirium

Kosmetyka & SPA