• iBeauty Thalgo

  • Otwarcie Salonu Eliksirium

Oksybrazja twarzy, szyi i dekoltu + aktywna ampułka + maska algowa - 250 zł

Jeśli pragniesz poprawić stan swojej skóry wybierz zabieg Oxybrazji. Jest to innowacyjna kuracja z użyciem czystego tlenu i soli fizjologicznej, przynosząca zaskakujące rezultaty. Jest nowoczesną metodą profesjonalnego usuwania zrogowaciałego i martwego naskórka. Polega na bezdotykowym złuszczaniu wierzchniej warstwy skóry za pomocą czystego tlenu pod ciśnieniem. Zabieg odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, niezależnie od wieku.
Już po pierwszym zabiegu Twoja skóra będzie nawilżona, wygładzona i rozświetlona. Zabieg dodatkowo znakomicie oczyszcza skórę, usuwa martwe komórki naskórka przygotowując tkanki do penetracji składników aktywnych. Czysty tlen przynosi niepowtarzalne rezultaty w walce z trądzikiem oraz starzeniem się skóry!
Oksybrazja to odmłodzenie skóry, bez żadnego dyskomfortu, za to ze zdumiewającym efektem. Eliminuje martwe komórki naskórka, nadmiar łoju, a także zaskórniki i nierówności skóry.
Bezpośrednio po zabiegu Oksybrazji nakładana jest ampułka oraz maska algowa dobrane indywidualnie do rodzaju cery.
Przeciwwskazania: zapalenie zatok.

Gdzie nas znajdziesz?


ul. Małe Garbary 12, naprzeciw Hotelu Heban. Parking: do 10 rano nie ma problemu, zaparkujesz prawie przy samym salonie w ulicy Małe Garbary lub w Jęczmiennej. Po godzinie 10 proponujemy zostawić samochód na parkingu Pod Arsenałem, tam zawsze znajdziesz miejsce, a opłaty są zbliżone do parkingów miejskich. Z tego parkingu dojdziesz do nas w niecałe pięć minut.