• iBeauty Thalgo

  • Otwarcie Salonu Eliksirium

Mikrodermabrazja diamentowa - twarz,szyja, dekolt + aktywna ampułka i maska algowa - 250 zł

Jest to zabieg niezwykły ze względu na swoja wszechstronność. Efektem jest spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień, niwelowanie blizn, wygładzenie skóry, regeneracji i odmłodzenie, odblokowanie porów, poprawa kolorytu cery. Jest to możliwe dzięki przeorganizowaniu pracy skóry, zabieg polega na złuszczeniu za pomocą diamentowych głowic i w podcieniu warstw naskórka.
Zostaje pobudzony metabolizm skóry i proliferacja komórek. W zależności od typu skóry i wskazań do zabiegu kosmetyczka indywidualnie dla danej cery dobiera odpowiednią ziarnistość głowicy i odpowiednie podciśnienie. Wszystko to można regulować w trakcie zabiegu.
Są również specjalne głowice do pracy wokół oczu. Jeśli jest delikatnie wykonany, mogą poddawać się nawet osoby mające cerę wrażliwą i unaczynioną skórę.
Prawidłowo wykonana mikrodermabrazja nie ma skutków ubocznych, nie wymaga rezygnacji z normalnego trybu życia. Można wykonać u kobiet w ciąży.

Gdzie nas znajdziesz?


ul. Małe Garbary 12, naprzeciw Hotelu Heban. Parking: do 10 rano nie ma problemu, zaparkujesz prawie przy samym salonie w ulicy Małe Garbary lub w Jęczmiennej. Po godzinie 10 proponujemy zostawić samochód na parkingu Pod Arsenałem, tam zawsze znajdziesz miejsce, a opłaty są zbliżone do parkingów miejskich. Z tego parkingu dojdziesz do nas w niecałe pięć minut.